Webové stránky a reklamné riešenia | Nasareklama.sk

Digitálny marketing

Online marketing

Sme odborníci na digitálne marketingové stratégie a ponúkame širokú škálu služieb, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech online.

Súčasný digitálny svet je plný príležitostí pre podniky, aby sa dostali bližšie k svojim zákazníkom a zvýšili svoju online prítomnosť. A my sme tu, aby sme vám s tým pomohli

Chcem začať spoluprácu
Online marketing
Emailový marketing
Emailový marketing
S čím Vám pomôžeme

Čo ponúkame

SEO (Search Engine Optimization)

Optimalizácia pre vyhľadávače je kľúčovým faktorom pre získavanie organického, teda neplateného, vyhľadávacieho provozu na vašu webovú stránku. Naše SEO služby zahŕňajú analýzu kľúčových slov, optimalizáciu obsahu, technickú optimalizáciu stránok a link building stratégie.

SEO (Search Engine Optimization)

PPC (Pay-Per-Click) reklamy

Sme experti na vytváranie a spravovanie PPC reklám, ako napríklad Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads a ďalších. Pomáhame vám nastaviť efektívne reklamné kampane, sledovať ich výkonnosť a optimalizovať ich na dosiahnutie maximálneho ROI (Return on Investment).

PPC (Pay-Per-Click) reklamy

Sociálne média

Pomáhame vám vytvárať a spravovať efektívne sociálne média stratégie, ktoré zvyšujú značkovú povedomie, angažovanosť a interakciu so zákazníkmi. Navrhujeme obsah, plánujeme príspevky a sledujeme výsledky, aby sme dosiahli najlepšie výsledky.

Sociálne média

Obsahový marketing

Zabezpečujeme vytváranie kvalitného obsahu, vrátane blogových článkov, článkov na webovej stránke, e-bookov, infografik a ďalších, ktorý je zameraný na zvýšenie organického vyhľadávacieho provozu, zaujatie zákazníkov a zvýšenie konverzií.

Obsahový marketing

Emailový marketing

Navrhujeme a implementujeme efektívne emailové marketingové kampane, ktoré zlepšujú vzťahy so zákazníkmi, zvyšujú lojalitu a získavajú nových zákazníkov.

Emailový marketing
Nevyhadzujte Vaše financie za neefektívne reklamy

Efektívna online reklama

Naša prístup je individuálny a prispôsobený potrebám vášho podniku. Sme zaviazaní k dosahovaniu výsledkov a meraniu úspechu našich marketingových kampaní. Sledujeme a analyzujeme dáta, aby sme mohli vyhodnocovať výkonnosť a prispôsobovať naše stratégie na základe reálnych výsledkov. Marketingovú stratégiu prispôsobíme podľa Vášho podnikania a cieľovej skupiny Vašich zákazníkov. Vstupný audit nám pomôže sa príbližoť, na akú a typ reklamy, sa mate zamerať aby použité financie pirniesli čo najväčší dosah a zisk Vášmu ponikaniu.

Chcem začať spoluprácu
Ceny sú zovšeobecnené

Orientačný cenník

SEO
Seo analýza
od 199,-€
PPC reklamy
Nastavenie alebo správa PPC kampaní
na mieru
Sociálne média
Správa a budovanie Vašich sociálnych sieti
od 149,-€ /mesačne
Obsahový marketing
Články, infografiky a pod.
od 20,-€ /hodina
Emailový marketing
Vytvorenie HTML šablony a správa
od 39,-€ /šaloba a odoslanie
Ceny sú orientačné. Kontaktujte nás pre nezáväznú cenovú ponuku
Zo srdca Zemplína
Zaujali Vás naše služby?

Kontaktujte nás

*
*
*
Fakturačné údaje
Nasareklama s.r.o.
Švermova 1085/40
Sobrance 073 01
IČO: 54842476
Kontaktná osoba:
Dominik Maskaľ
konateľ spoločnosti
logo nasareklama

©2023 Nasareklama.sk - Všetky práva vyhradené - Reklamná agentúra zo srdca Zemplína