Webové stránky a reklamné riešenia | Nasareklama.sk

Zemplínsky klenot v digitálnom svete

Tvorba webových stránok na mieru

V dnešnej digitálnej dobe je mať vlastnú webovú stránku pre podnikanie nevyhnutnosťou. Je to Váš online výkladný priestor, kde sa môžete predstaviť svetu a komunikovať s vašimi zákazníkmi. Ak hľadáte profesionálny tím, ktorý vám pomôže vytvoriť webovú stránku, ktorá vás reprezentuje v najlepšom svetle, ste na správnom mieste.

Naša agentúra ponúka špecializované služby v oblasti tvorby web stránok pre rôzne typy podnikov a organizácií. Sme tím kreatívnych a skúsených dizajnérov a vývojárov, ktorí sú odborníkmi v tvorbe moderných, atraktívnych a funkčných webových stránok. Nech už potrebujete jednoduchú informačnú stránku, webovú aplikáciu, e-commerce platformu alebo iný špecifický typ webu, sme tu, aby sme Vám pomohli.

Chcem začať spoluprácu
Tvorba webových stránok na mieru
Pomôžeme Vám aj s GDPR | Zákon č. 18/2018 Z. z.
Pomôžeme Vám aj s Zákonom č. 69/2018 Z. z. o Kybernetickej bezpečnosti

Náš prístup k tvorbe webových stránok je individuálny a zameraný na vaše jedinečné potreby. Spolupracujeme s vami, aby sme pochopili váš biznis, vaše ciele a vašu cieľovú skupinu. Na základe týchto informácií vytvoríme webovú stránku, ktorá bude odzrkadľovať váš štýl a identitu a bude optimálna pre vášu cieľovú skupinu.

Naši skúsení dizajnéri vytvárajú moderný a atraktívny vizuálny dizajn, ktorý je prispôsobený vášmu obchodu a zameraniu. Sme odborníkmi v používaní najnovších návrhových trendov a technológií, aby sme vytvorili webovú stránku, ktorá je inovatívna a konkurencieschopná.

Okrem dizajnu sa staráme aj o funkcionalitu webovej stránky. Naši vývojári sú odborníkmi v rôznych programovacích jazykoch a platfomách, čo nám umožňuje vytvoriť webové stránky s rôznymi funkciami, ako sú kontaktné formuláre, správa obsahu, integrácia s sociálnymi médiami, e-commerce a mnoho ďalších. Uistíme sa, že vaša webová stránka je plne funkčná, bezchybná a efektívna.

Cenu Vám prispôsobíme konkrétne na Váš projekt

Vieme, že aj cena je dôležitá

Cenu Vám prispôsobíme podľa rozsahu Vašej požiadavky. Naše riešenia nie sú ukryté v šablonách alebo preddefinovaných web stránkach či iných realizovaných projektov. Všetky naše webové stránky a projekty tvoríme kompletne na mieru, preto slovíčko nedá sa, u nás neexistuje. Projekt a web prispôsobíme kompletne do podoby Vašej firemnej identity, alebo Vám vytvoríme modernú a reprezentatívnu firemnú identitu pre Vašu vysokú propagáciu a oslovovanie nových, potencionálnych klientov.

Ceny sú zovšeobecnené

Orientačný cenník

Statický / jednoduchý web
Portfólio, prezentácia podnikania
od 399,-€
Komplexný web
Firemné, ubytovanie, gastro a pod.
od 799,-€
Požiadavka na mieru
Jedinečné projekty, portály a pod.
od 1 999,-€
E-shop
Cena sa vyratáva od počtu produktov
od 2 599,-€
Ceny sú orientačné. Kontaktujte nás pre nezáväznú cenovú ponuku
Webové stránky na mieru

Pozrite sa na vybrané naše realizácie web stránok

Zo srdca Zemplína
Zaujali Vás naše služby?

Kontaktujte nás

*
*
*
Fakturačné údaje
Nasareklama s.r.o.
Švermova 1085/40
Sobrance 073 01
IČO: 54842476
Kontaktná osoba:
Dominik Maskaľ
konateľ spoločnosti
logo nasareklama

©2023 Nasareklama.sk - Všetky práva vyhradené - Reklamná agentúra zo srdca Zemplína